top of page

MOTERŲ KELIONĖ Į BALĮ

Išskirtinė kelionė moterims į Balį su asmenybės ugdymo trenere Asta Mažeikiene - „suGALVOK SAVE IŠ NAUJO“.

Kelionės išskirtinumas – puikus prabangos, natūralaus gamtos grožio, autentiškų pramogų ir asmenybės ugdymo praktinių paskaitų derinys. Visos išvykos metu garantuojame puikų servisą ir nuoširdų dėmesingumą.

Water Palace - Tirta Gangga_edited.jpg
Jatiluwih Ricefiels_edited.jpg
Monkey Climbing Tree

Kas Jūsų laukia kelionės metu?

Tik atskridus į Balio salą, oro uoste mus pasitiks vairuotojas ir komfortabiliu automobiliu nuveš į mūsų privačią vilą, kurioje gyvensime visą laikotarpį. Viloje mūsų paslaugoms bus aptarnaujantis personalas, kuris rūpinsis ne tik kokybišku mūsų poilsiu, bet ir pusryčiais bei vakariene.

Erdvioje viloje kiekviena iš mūsų turėsime savo atskirus kambarius su vonios kambariais, o bendrose erdvėse mėgausimės privačiu baseinu, didelėmis poilsio erdvėmis, atviromis terasomis ir, žinoma, turėsime puikią erdvę „suGALVOK SAVE IŠ NAUJO“ užsiėmimams.

Visus savo rytus pradėsime jogos treniruote su specialiai pas mus atvyksiančiu jogos treneriu. Po sveikų pusryčių ir rytinių maudynių baseine vyksime susipažinti su Balio kultūra ir tradicijomis.

Visos ekskursijos yra specialiai atrinktos mūsų grupei, kad per mums patogų laiką, be jokios įtampos ir streso aplankytume autentiškas vietas, kurios nėra skirtos masiniam turizmui.

Mūsų kelionės programoje:

  • Pagrindinių salos šventyklų aplankymas;

  • Tradicinio maisto ruošimo potyris – vyksime į turgų įgyti reikiamų produktų, po to autentiškoje aplinkoje drauge su vietiniais kulinarais gaminsime pietus. Tai vienkartinė pramoga mums! Kasdien mūsų maistu rūpinsis viloje esantys darbuotojai, o mes tuo metu pramogausime arba ilsėsimės 😊 ;

  • Fotosesija! Turbūt visos moterys iš savo atostogų nori parsivežti gražių nuotraukų. Jūs tik nepamirškite gražių suknelių, o fotografu ir tobula fotosesijai aplinka bus pasirūpinta;

  • Garsieji Balio kriokliai ir žaliosios ryžių terasos taip pat yra mūsų sąraše;

  • Kava gali būti ir kitokia, pvz. Luwak kava. Tai viena prabangiausių ir brangiausių kavų pasaulyje. Ji laikoma kavos delikatesu. Šių kavos pupelių fermentacija vyksta palminių musangų (Luwak) virškinimo trakte. Mes Balyje pamatysime ir pačius gyvūnėlius, ir, žinoma, vyksime degustuoti šios kavos;

  • Šventinimo ritualas. Tai autentiška galimybė prisiliesti prie hindu tikėjimo. Jei norėsime, galėsime ir mes dalyvauti išskirtinėse apeigoje ir atbaidyti nuo savęs piktąsias negandas;

  • Laiko rasime ir SPA malonumams, ir saulėms vonioms paplūdimyje, ir ramiam poilsiui prie baseino mūsų viloje;

  • Mūsų vėlyvas popietes vainikuos asmenybės ugdymo trenerės, „Cross the line“ įkūrėjos Astos Mažeikienės paskaitų ciklas „suGALVO SAVE IŠ NAUJO“.

Informacija

seseh-beach-villas-014-seseh-beach-villa-ii-indulge-yourself-in-luxurious-escape-5f8d4837b
massilia-estate-05-villa-2-pool-b-5d77700d9581f (1).jpg

Mes norime, kad atostogų metu Jūs jaustumėtės apsuptos rūpesčio ir dėmesio 24 valandas per parą, tad Jūsų norai, taps mūsų galvosūkiu

Kelionės detalės ir kita

Kelionės data: 2023m. kovo 16-26d.
Kelionės kaina: 3500 eur + skrydžio bilietai (800-1000 eur)
Į kelionės kainą įskaičiuota – apgyvendinimas, maitinimas, fotosesija, jogos treniruotės, ekskursijos, lektorės paskaitos, visi pervežimai saloje.
Pačioms reikia pasirūpinti – skrydžio bilietai (rekomenduosime kelionių agentūrą, kuri bus rezervavusi mums bilietus), draudimas, viza (išduodama Balio oro uoste, kaina apie 25 USD), išlaidos suvenyrams.

Organizatorius – Lietuvos Indonezijos verslo rūmai, www.licb.eu
Lektorė – Asta Mažeikienė, Cross the line įkūrėja, https://www.facebook.com/crossthelinebyasta/
Partneriai – UAB Travel Oasis http://www.travel-oasis.lt/, Smailing tour https://smailingtour.co.id/

Daugiau informacijos: vytaute@licb.eu arba +370 68783389

bottom of page